ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

Підсумки дня: аварії, кавуни, кредити та…

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1626
Традиційно 6 липня відзначають Івана Купала
Традиційно 6 липня відзначають Івана Купала. Фото: Наталії Гарматюк

Якими були новини 6 липня.

Останній офіційний робочий день тижня видався доволі інформаційним у медіа-просторі Хмельниччини. Сьогоднішні новини були різноплановими. Отож, яким був день, що минає, 6 липня?

Вже традиційно сайт «Є» п’ятничний ранок заповнив, так би мовити, афішою вихідного дня. Розповіли не лише про цікаві заходи, які пройдуть у суботу та неділю, а й в п’ятницю.

Утім, ранок п’ятниці, про суті, розпочався з неприємності. У Хмельницькому вночі сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої двоє людей опинилися в лікарні. Обговорювалися сьогодні й іншу аварію, яка сталася ще вчора в Житомирській області. Її наслідки ще жахливіші – загинули двоє мешканців Полонського району.

А в Хмельницькій міській раді 6 липня підписали меморандум про співпрацю із сімома банками. Із бюджету міста підприємці отримуватимуть часткове відшкодування відсоткової ставки по кредитах в розмірі облікової ставки Національного банку. В такій спосіб міська влада хоче допомогти підприємцям міста. Як це працюватиме? Час покаже.

Враховуючи те, що вже майже середина літа, то… на ринках області почали з’являтися кавуни. Та чи безпечні баштанні? Про це сайт «Є» запитав у начальника відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпровспоживслужби у Хмельницькій області Олександри Титарчук.

Ну і про приємне. Івана Купала… Сьогодні в обласному центрі розпочалися традиційні святкові заходи. Вони, між іншим, продовжаться і завтра. Буде і виготовлення вареників, і… дегустація! Що і коли? В програмі святкування на сайті «Є».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую