ye-logo.v1.2
19 Квітня, 2019

На правах реклами Київстар запустив 4G у Тернопільській та Хмельницькій областях

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1662
Київстар запустив 4G у Тернопільській та Хмельницькій областях
Київстар запустив 4G у Тернопільській та Хмельницькій областях

Тепер мобільний інтернет четвертого покоління доступний у 718 населених пунктах України

11 липня 2018 Київстар підключив до 4-G зв’язку Тернопільську та Хмельницьку області. Зв’язок нового покоління став доступним у містах Тернопіль, Хмельницький, а також у багатьох селах. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц, що дозволяє забезпечити максимально якісне покриття на значній території. Так, на сьогодні можливостями мережі 4-G можуть користуватись вже майже 7 мільйонів абонентів мобільного зв’язку.

4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-картку. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті shop.kyivstar.ua.

Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: kyivstar.ua/4g.

Нагадуємо 1 липня Київстар значно розширив покриття 4G в Києві, 3 липня – в Одесі та курортах по Україні, 5 липня – у Львові, 9 липня – у Вінниці та області, а 11 липня – у Тернопільській та Хмельницькій областях. Оператор планує у найближчий час запустити послуги за технологією LTE у Рівненській та Житомирській областях.

Довідка
Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад 26 млн абонентів.
Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.
Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.
За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята