ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Підсумки дня: шалена стихія в Дунаївцях та… «душ» у центрі Хмельницького

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2431
Арка з розпилювачем працюватиме усе літо
Арка з розпилювачем працюватиме усе літо. Фото: з архіву

Якими були новини 12 липня.

Сонячний ранок не віщував сьогодні нічого поганого. Та, як кажуть, напекло: під вечір дощі та зливи «пройшлися» місцями Хмельниччиною. Особливо дісталося Дунаєвеччині. Там потужна злива перетворила дороги міста на справжні ріки, а деякі будівлі на «водопади». 

Не обійшлося без освіжаючого «душу» і в Хмельницькому. Щоправда, ані дощ, ані інші погодні умови тут ні до чого: у центрі Хмельницького встановили арку з розпилювачем води. Новацію вже «спробували» на собі сотні хмельничан. Комунальники обіцяють, що такий вуличний «душ» працюватиме усе літо. Але, звісно, лише за теплої погоди.

Не минув сьогоднішній день у новинах, на жаль, і без криміналу. Жорстоке вбивство сталося в Кам’янці-Подільському. Там молодик задушив 32-річну жінку. Підозрюваного затримали.

Ще одному чоловіку, який під час розпиття алкоголю підрізав співмешканку, суд призначив іспитовий строк, а у Хмельницькому затримали водія «під мухою», який за день вчинив за день 2 ДТП

Також уже сьогодні стало відомо, чи правдиві чутки, що ширяться в соцмережах, про закриття офтальмологічного відділення в дитячій обласній лікарні.

І, звісно ж, огляд новин хочеться закінчити на позитиві. Тому новина про те, що хмельничани більше народжують та менше розлучаються, якраз доречна. Також сьогодні хмельничанам представили «Довгу дорогу» відомого одеського художника. Унікальні світлини можна побачити в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую