ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

У Хмельницькому шукають головного лікаря в поліклініку №1

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2926
Хто стане головним лікарем хмельницької поліклініки №1 стане відомо вже за тиждень
Хто стане головним лікарем хмельницької поліклініки №1 стане відомо вже за тиждень. Фото: з архіву

До конкурсу залишився лише тиждень, а жодної заявки від кандидатів ще не надійшло.

Попри те, що про конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря поліклініки №1 стало відомо ще у червні, сьогодні ще досі жодної заявки від кандидатів не поступило. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

«Документи приймаються до 25 липня включно. На сьогодні ще жодних документів ми не отримували. Двоє осіб цікавилося переліком необхідних документів, але їх ще не подали. Наразі сформована конкурсна комісія, яка складається з дев’яти осіб. Переваги надаватимуть тим, хто запропонує план розвитку медзакладу та буде професіоналом своєї справи. Контракт з переможцем буде підписаний на три роки», - каже Борис Васильович.

Зі слів чиновника, посадовий оклад головного лікаря поліклініки буде 4 546 гривень. Однак до цієї суми буде додаватися надбавки та доплати за стаж та категорії. Загалом, за словами Бориса Ткача, зарплата головного лікаря буде близько восьми тисяч гривень.

До речі, наразі тимчасово посаду головного лікаря поліклініки №1 займає Світлана Гатіна. Перед цим, очільником поліклініки №1 був В'ячеслав Мороз, який минулої осені обійняв посаду головного лікаря онкологічного диспансеру.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую