ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Шість гектарів земель у Хмельницькому районі намагалися привласнити незаконно

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 518
Шість гектарів земель у Хмельницькому районі намагалися привласнити незаконно
Шість гектарів земель у Хмельницькому районі намагалися привласнити незаконно . Фото: cheline.com.ua

Зловживати своїм правом на безкоштовне отримання земельної ділянки намагалося шість осіб.

Хмельницькою місцевою прокуратурою на території Хмельницького району виявлено випадки зловживання шістьма громадянами своїм правом та повторне використання процедури безоплатного отримання земельної ділянки особами, які таке право уже використали. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

«Встановлено, що, приховуючи факт одержання землі в межах норм безоплатної приватизації, вказані громадяни звернулися до Головного управління Держгеокадастру в області з заявами про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, розташованих на території Чабанівської, Гвардійської та Пархомовецької сільських рад Хмельницького району. До розгляду вказаних заяв посадовці підійшли формально та задоволили їх», - йдеться у повідомленні.

За результатами розгляду позовів прокуратури накази Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області про затвердження проектів землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок загальною площею 6 гектарів у приватну власність визнано недійсними та скасовано.

Ще три аналогічні позовні заяви перебувають на розгляді у Хмельницькому міськрайонному суді.

Окрім того, за вказаними фактами прокуратурою розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), проведення досудового розслідування у якому доручено слідчому відділенню районного відділення Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео