ye-logo.v1.2
5 Квітня, 2020

У яких хмельницьких школах зміняться директори

Суспільство 7497
У липні в частини керівників хмельницьких шкіл і садочків закінчуються контракти
У липні в частини керівників хмельницьких шкіл і садочків закінчуються контракти. Фото: 3849.com.ua

У липні в деяких керівників хмельницьких шкіл і садочків закінчуються контракти.

Цього року шість загальноосвітніх та два дошкільних заклади Хмельницького отримають нових керівників. Закінчуються контракти у директорів ЗОШ №1, НВК №2, НВО №5, ЗОШ №15, ЗОШ №19, ЗОШ №29 та садочків №11 та № 52.

Про те, які кадрові зміни відбудуться у хмельницьких школах, сайт «Є» запитав у виконувача обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Людмили Корнієцької.

- Скажіть, чи будуть продовжені контракти з тими керівниками хмельницьких шкіл, контракти яких вже закінчилися?
- Цьогоріч кандидати на керівну посаду в заклади освіти будуть обиратися за конкурсом. Ті контракти, термін яких закінчився, автоматично продовжуватися не буде. Вакантні посади будуть подані на конкурс.

- Такі зміни стосуються і директорів садочків?
- В садочках конкурс проводитися не буде. Це не наше рішення – усе відповідно до закону «Про освіту». Цього року в директорів двох садочків №11 та №52 закінчилися трудові контракти. Продовжуватися вони не будуть. Ці директори вже отримали трудові книжки на руки.

- Хто може подавати заявки на конкурс і кому надаватимуть перевага?
- Керівну посаду загальоноосвітнього навчального закладу може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче "спеціаліст" або "магістра" та має стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Перевіряти кандидатів будуть на знання законодавства України у сфері загальної та середньої освіти у формі письмового тестування. Кандидати, які, за результатними тестування, наберуть 15 і менше балів не будуть допущені до наступних етапів конкурсу. Ті, хто пройде тестування, отримають індивідуальні ситуаційні завдання, які проходитимуть письмово. Фінальним етапом буде публічна презентація перспективного плану розвитку освітнього закладу на два та шість років. Після усіх етапів, комісія, шляхом таємного голосування, визнає конкурс таким, що не відбувся або визначить переможця.

- Хто входитиме до складу конкурсної комісії?
- Вона складатиметься з представників Департаменту освіти та науки, батьків, учні яких навчаються у закладі, де проводитиметься конкурс, представників трудового колективу зазначеного закладу і представників громадського об’єднання закладів освіти Хмельницького. Наразі усім причетним надіслані листи-клопотання щодо делегування двох представників, які увійдуть до складу конкурсної комісії. Загальний склад комісії складатиметься з вісьмох осіб. Одразу після формування складу комісії буде виданий наказ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної та середньої освіти.

Впродовж 20 календарних днів претенденти повинні подати пакет необхідних документів. Засідання комісії та конкурсний відбір буде проводитися від 8 до 14 робочих днів з дня завершення строку подання заяви.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую