ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Хмельничанин, який грає на… драм-машині

Олександр НІКІТІН Суспільство 1390

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Дмитро Захаров захопився незвичним музичним жанром, який став його професією.

У кожного свій смак у музиці. Хтось любить класику або рок, а є й такі, хто захоплюється електронною музикою. Але є ще один напрямок…

Дмитро Захаров – людина, яка може взяти декілька треків різного жанру та зробити з них щось нове. Отож, гостем проекту сайту «Є» «Хмельницький – місто людей» став хмельничанин, яка грає на драм-машині.

- Як називається цей музикальний напрямок?

- Його порізному називають, грають хіп-хоп, грають trap, грають hous. Немає одного конкретного напрямку, який грають на цьому інструменті. Мені подобається trap - це жорсткі баси з американськими семплами і взагалі стилістика такої гри сама по собі дуже цікава.
- Як довго потрібно цього навчатись?

- Якщо людина дуже сильно хоче навчитись, то можна і за два тижні.

- Де виступали та якими виступами найбільше пишаєтесь?

- Виступав на «АртСтудФесті-2016». Це був фестиваль серед навчальних закладів. Було дуже круте дійство. Пізніше виступав на «ГрінФесті» в 2017 році. Плюс у нас був фестиваль в філармонії, в якому можна було заявити про себе як виконавця інструментального жанру в грі на драм-машині. Взагалі виступав багато де.

- Були незвичні місця виступу?

- Наприклад, на стадіоні «Поділля» грала наша регбійна команда. Виступили, людям сподобалось, на стадіоні зовсім інша атмосфера, не така, як в приміщені.

- Звідки виникла ідея цим займатись?

- Загорівся цим інструментом саме через відео в «Ютубі», через американського бітмейкера. В один якийсь день я почав це робити з телефону і чомусь мені це дуже сильно сподобалось. Потім грав на комп'ютерній клавіатурі, запрограмовував так, щоб на кожній кнопці був певний звук. Пізніше я зрозумів, що це виходить у мене, а тому купив собі драм-машину.

- Як досягнути чогось з таким незвичним інструментом?

- Потрібно багато працювати, брати участь у різних заходах, щоб тебе побачили. І тоді ти зможеш донести до людей новий жанр музики. Коли люди чують якісь важкі біти, вони одразу дивуються, що це за музика така. Якщо взагалі нічого не робити, то крім домашньої студії ти далеко не підеш.

Детальне інтерв’ю та те, як Дмитро Захаров грає на своєму інструменті, дивіться у відеопроекті – «Хмельницький – місто людей»:

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео