ye-logo.v1.2

Підсумки дня: про гроші на інфраструктуру, втрати у спорті і естетичне задоволення

Суспільство 1207
Кожен день має свої особливості і вони залежать від кожного з нас.
Кожен день має свої особливості і вони залежать від кожного з нас.. Фото: автора

Інформаційна картина 25 липня у короткому огляді новин.

День сьогодні видався різноплановим в інформаційній сфері. Маємо і серйозні новини «про гроші», і легкі про фото і малюнки і, на жаль, сумні. З них і почнемо – у Хмельницькому сьогодні попрощалися із легендарним футболістом, гравцем хмельницького «Поділля» та тренером Віталієм Балицьким.

Те, що стосується нас усіх – безпека. У Хмельницькому патрульні, спільно із громадськими організаціями запускають проект «Громадськість на варті безпеки». Відтепер кожен свідомий громадянин, який повідомляє про правопорушення на службу «102», може надіслати докази на офіційну сторінку Патрульної поліції Хмельницької області у Фейсбук. Нам, жителям, це нічого не коштує майже, а ось комусь може полегшити, або й врятувати життя.

І до теми безпеки варто віднести міжміські перевезення. Особливо якщо врахувати зміни, які анонсував міністр інфраструктури Володимир Омелян. Статистика по Україні показує, що транспортних засобів, які із вантажних переобладнанні у пасажирські відсотків 70 із усіх, що на ринку перевезень. По Хмельницькій області статистика ще жахливіша – близько 80 відсотків. Детальніше про це розповів начальник управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба.

Новини «про гроші» були такими: Із Державного фонду регіонального розвитку на Хмельниччину цьогоріч виділено 236 мільйонів гривень. Ці кошти повинні піти на розвиткові проекти, які сприяють розвитку економіки, малого та середнього бізнесу, інновації, підвищення кваліфікації управлінців, економічно важливої інфраструктури. До речі, наша область успішно реалізовує проекти у сфері туризму і зокрема туристичної інфраструктури. Чимало також зроблено у сфері сільського розвитку.

А ось з освітою не все так райдужно, але теж про гроші. Понад два мільярди гривень піде на освіту цього року, головна стаття – зарплата педколективу. Разом із тим, станом на 13 липня цього року в області ліквідовано 14 закладів освіти.

І до більш приємних новин. Австрійське видавництво видало книгу про село Гораївка на Хмельниччині. Фотограф, який працював над проектом протягом 8 років, зробив майже півтисячі світлин. До фотокниги увійшло 95, які фотограф обирав спільно із видавництвом «Fotohof edition».

Тим часом у Хмельницькому завершили роботу над муралом і фотозоною. Художник Андрій Томчишин, на верхній частині фасаду будинку по вулиці Проскурівській, 56, зобразив уже неіснуючий будинок Берлянта. Нижню частину перетворив у фотозону, переобладнавши електрощитки в стилізовані фотоапарати.

Ну і пам'ятайте - завтра буде новий день, зі своїми новинами, емоціями і приємними подіями.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую