ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Старокостянтинівщині у Случі масово гине риба

Суспільство 4803
Екологи вилучили вісім сотень рибин
Екологи вилучили вісім сотень рибин. Фото: Державна екологічна інспекція в Хмельницькій області

Даний факт підтвердили екологи.

Знову на Хмельниччині б’ють на сполох через масову загибель риби. Цього разу екологічне лихо сталося на Старокостянтинові. Мертву рибу жителі помітили у річці між селами Сахнівці та Красносілка та викликали екологів.

«Представники державної екологічної інспекції разом з громадськими інспекторами з охорони навколишнього природного середовища обстежили русло річки Случ між цими двома селами та встановили факт замору риби. Інспекторами виявлено понад 800 особин загиблої риби різного видового складу: окунь, плотва, карась. Загибла риба знайдена як на поверхні, так і на дні водосховища», - коментують даний факт в прес-службі екоінспекції.

Екологи здійснили облік загиблої риби та відібрали проби води для визначення вмісту забруднюючих речовин у водоймі. Наразі результатів ще немає. Втім, оглядаючи прибережно-захисну смугу, факторів, які б могли спричинити забруднення водного об’єкта, на момент обстеження встановлено не було, кажуть вони.

Риба гине між селами Сахнівці і Красносілка на Старокостянтинівщині.

Наразі в екоінспекції запевняють, що по всіх випадках загибелі риби, зафіксованих в 2018 році, обраховані збитки, а відповідні матеріали направлені до правоохоронних органів для встановлення причин та притягнення винних осіб до відповідальності.

Нагадаємо, цьогоріч масову загибель риби зафіксовано на Летичівщині та в Кам'янець-Подільському районі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую