ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Погода на сьогодні: серпень натякає, що осінь вже скоро…

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1439
На мінливу погоду осені вказує сильний вітер і мінлива хмарність у цей
На мінливу погоду осені вказує сильний вітер і мінлива хмарність у цей . Фото: traditions.in.ua

Яким буде 1 серпня у прогнозах синоптиків.

Перший день останнього літнього місяця принесе і сонце, і нам хмарність. Принаймні, так обіцяють синоптики. За даними ресурсу «Синоптик», вранці у Хмельницькому спостерігається ясне небо, але вдень воно вкриється хмарами, які не зникатимуть до пізнього вечора. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дощ із грозою. +28 удень - такою буде температура повітря.

+28 удень, слабку хмарність та невеликий дощ близько 18-ї години – такий прогноз сайту «Гісметео». На відміну від цього ресурсу, Український гідрометеоцентр обіцяє підвищення температури аж до +29. Дощу не буде. Уночі температура сягатиме 19 градусів з позначкою «+»

За народним календарем 1 серпня – Мокрини. В дохристиянські часи Мокрину вважали дочкою богині осені. З цим днем пов’язано чимало прикмет, адже Мокрина вказує на осінь. «Мокрини без дощу, як обід без борщу» - каже приказка. Тому якщо на Мокрину мокро - вся осінь буде мокра. У народі помітили, якщо на Мокрину сухо, то не буде дощів ще шість тижнів, мокро - дощ стільки на падатиме щодня. На мінливу погоду осені вказує сильний вітер і мінлива хмарність у цей день. А ще у цей день розпочинається ранній листопад, замовкають птахи, зникають гедзі…

За даними синоптиків за останні 130 років максимальна температура у цей день спостерігалася у 2005 році - +31,7 градуса, а мінімальна +6,8 – у 1950-му.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео