ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Погода на вихідні: ймовірність дощів є, але…

Олександр НІКІТІН Суспільство 831
У спекотні дні медики рекомендують захищати голову від прямих променів сонця та вживати багато води
У спекотні дні медики рекомендують захищати голову від прямих променів сонця та вживати багато води. Фото: glavcom.ua

Що прогнозують синоптики на 11-12 серпня.

Плануєте відпочити на природі, або попрацювати на городі? Погода, схоже, сприятиме цьому. Щоправда, у суботу, 11 серпня, а ось 12 серпня, можливо, буде трохи інша кліматична ситуація. Отож, що прогнозують на вихідні синоптики.

«11-12 серпня в Україні - сухо зоряно сонячно красивохмарно. Лише на Заході в суботу подекуди короткі дощі та грози. Ввечері у неділю ці малюки-дощі можуть дійти до північних областей. І все. Температура повітря +25+29, на Півдні +27+32 градуси. У неділю на Заході зниження температури повітря до +22+26 градусів», - такий прогноз дала синоптик Наталка Діденко. Та західна Україна велика, а тому це не означає, що сьогодні на Хмельниччині будуть дощі.Підтвердженням цьому можуть слугувати прогнози різних ресурсів. А вони прогнозують… день без опадів! Щоправда, з температурою повітря до +28-29 градусів.

Та вже в неділю, 12 серпня, на Хмельниччину має прийти певне «похолодання». За даними «Синоптика» повітря прогріється не вище, ніж +26, Укргідрометцентру – до +27, інших ресурів – до +25. А ось чи будуть дощі? Тут прогнози різняться. Укрігдрометцентр передбачає по всій території області. А ось за даними «Ventusky», опади ймовірні, але не всюди. Зранку – на півночі на центрі області, після обіду – у північно-східний районах Хмельниччини. До прикладу, відпочинкові зони на Дністрі чи Збручі дощ не повинен зачепити. Якщо і буде десь, то короткочасний та не сильний, який до вечора неодмінно перестане падати на всій території Хмельницької області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео