ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Центр Нової Ушиці відремонтують за майже півтора мільйона гривень

Алла СОБКО Суспільство 3056
Центральний майдан відремонтують до середини вересня.
Центральний майдан відремонтують до середини вересня.. Фото: автора

Зараз значна частина центру більше схожа на будівельний майданчик.

Але вже до середини вересня тут обіцяють нові лавочки, пішохідну зону і навіть кишені для автотранспорту.

У селищній раді кажуть, проект зробили за власні кошти, вже пройшли державну експертизу, отримали всі висновки. А ось роботи усі ведуться за кошти інфраструктурної субвенції.

«Центральний майдан селища не ремонтували ще від початку 90-х років. А це ж обличчя наше – тут відбуваються усі головні святкування, як державні, так і місцеві. Тому ремонт центральної частини селища – це дуже важливі для нас роботи», – каже голова Новоушицької громади Олег Московчук.

За його словами, тут планують повністю оновити центральний майдан, встелити його бруківкою, встановити лавочки, оформити зелену зону для відпочинку. Окремо відводять місце для парковки автомобілів. На ці роботи виділили 1,4 мільйона гривень інфраструктурної субвенції.

Олег Московчук зазначає, що центр селища має стати дійсно центром, де має бути комфортно вирішити справи,адже тут майже усі адміністративні будівлі, і придбати усе необхідне, адже тут ринок і більшість магазинів, і відпочити.

«До центрального майдану у нас прилягає уже існуючий сквер із зонами відпочинку, лавочками і навіть вільним доступом до wi-fi. Також, поряд є ще одна вільна ділянка, право оренди якої ми плануємо продати на аукціоні для облаштування там дитячого кафе, зони відпочинку і фонтану», – ділиться планами Олег Васильович.

Місцеві жителі кажуть, тимчасові незручності через ремонт можна потерпіти, адже потім буде гарно

Роботу планують закінчити до 19 вересня, адже саме тоді Нова Ушиця святкує день селища.

Ще частину центрального майдану, яку поки що не ремонтують, планують обговорити із жителями селища. Голова громади каже, хочуть залучити місцевих майстрів для виготовлення кованих виробів і щоб проект частини площі запропонували і розробили самі жителі.

"Проект другої частини майдану ми будемо виставляти на загальне обговорення, щоб жителі взяли активну участь в обговоренні і, можливо у них будуть пропозиції, ідеї, чи підказки... Тоді вже й будемо з урахуванням усіх пропозицій, продовжувати роботи", - каже голова громади.

Та не лише ідеї збирають із жителів, але й реальну роботу.

"Нещодавно, на День Незалежності, коли усі села виставляли вироби своїх майстрів, ми побачили в одному із наметів ковані художні вироби. Виявилося, що це робить один наш місцевий житель, який тільки закінчив профтехучилище і повернувся додому. Зараз ми хочемо, щоб його підтримати, замовити ковані вироби для облаштування другої частини нашого центрального майдану", - розповідає Олег Московчук.

Другу частину майдану (ту, що за бруківкою) планують ремонтувати трохи пізніше

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас