ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Десять днів на Хмельниччині з літаків розкидатимуть вакцину від сказу

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2233
Вакцина призначена для диких тварин
Вакцина призначена для диких тварин. Фото: www.mukachevo.net

Препарати призначені для диких тварин.

У період з 14 по 25 вересня по області з літаків скидатимуть вакцину від сказу для диких тварин. Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, розповсюдження вакцини не буде проводитися над населеними пунктами, болотами, водоймищами, авто та залізничними шляхами та місцями проведення польових робіт.

«Епізодична ситуація по сказу як в Україні так і на Хмельниччині залишається напруженою. Щороку від сказу гинуть тисячі тварин. На жаль, хворіють та помирають люди. Проводиться вакцинація сприятливих свійських тварин, але небезпека приходить з дикої фауни, від тварин. Вакцини ж створюють специфічний імунітет при пероральному застосуванні; не викликають захворювання у молодих тварин», - додають у Хмельницькій ОДА.

Розповсюдження вакцини літаком найбільш економічний із всіх систем розподілу, при цьому обробці піддаються всі середовища існування лисиці (с/г угіддя, гори, ліси, приміські зони). Мешканців області просять розумінням поставитися до заходів з вакцинації і при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую