ye-logo.v1.2
24 Травня, 2019

Виконком Хмельницької міськради: змінені правила гри на «ринку оренди» та інші питання наживо (запис)

Володимир ХОЛОД Суспільство 1784

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради сьогодні розгляне понад сім десятків питань.

У порядку денному чергового засідання виконкому, який опублікований на сайті міськради, 71 питання. Саме їх мають розглянути члени виконавчого комітету міськради та прийняти або відхилити ці проекти.

«Чортова дюжина», тобто 13, проектів стосуються комунального майна. Це не лише продовження або надання його в оренду, а й затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади Хмельницького. Такий документ, по суті, вже давно існує. Однак новий передбачає змінені «правила гри». «Головна відмінність – збільшення терміну гарантійного внеску, який становитиме не дві, а шість стартових орендних плат, - каже начальник управління комунального майна Мирослав Трещов. – Спрощуємо й деякі моменти. Не вимагатимемо ліцензії на певні види діяльності та виписки з ЄДРПОУ». Утім, навіть якщо виконком сьогодні затвердить запропонований порядок проведення конкурсу, останнє слово в цьому питання мають сказати ще й депутати міської ради.

Планують затвердити й «Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Хмельницького». Вони поширюватимуть на «Хмельницькводоканал» та інших юридичних та фізичних осіб, які скидають свої стічні води в міську систему каналізації.

За тим, як проходить засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, можна дивитися в режимі онлайн на сайті «Є». Початок прямого ефіру 13 вересня о 14.00.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео