ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Ручний відпарювач для одягу Philips: зручність і довговічність

Суспільство 2993

Завдяки невеликим розмірам та унікальному дизайну, пристрій досить компактний

Швидке і зручне прасування - чи можливо поєднання цих переваг в одному приладі? Так, якщо мова йде про сучасний ручний відпарювач.

Покупцеві представлено безліч моделей різної функціональності, але серія пристроїв від Philips по надійності та зручності вже давно перевершила конкуруючі бренди.

Переваги відпарювача Philips

- Безпека. Обладнання оснащене автоматичною технологією SmartFlow, тому пар завжди прогрівається до температури, достатньої для обраного типу тканини.

- Економія часу. Кращий ефект від прасування досягається без прасувальної дошки, завдяки наявності тонких налаштувань можна в короткі терміни випрямити тканину будь-якого типу і складні декоративні елементи одягу.

- Стерильність. Оскільки відпарювачі Philips забезпечують постійну подачу гарячого пару, результатом застосування пристрою є ефективне прасування без бактерій і неприємного запаху одягу.

- Зручне використання. Наявність в комплекті спеціального відсіку для води і термостійких чохлів робить відпарювачі Філіпс ще більш популярними.

- Компактність. Завдяки невеликим розмірам та унікальному дизайну, пристрій можна вмістити у будь-якій валізі. Також прилад надзвичайно легкий, тому не варто хвилюватися за надмірну вагу багажу.

Ручний відпарювач Philips активно використовується серед професіоналів, його нерідко можна зустріти у великих ательє і бутіках, де необхідно підтримувати естетичний передпродажний вид одягу. Покупці можуть вибрати потужність пристроїв до 1 500 Вт з максимальною кількістю пару в 30 г / хв.

Де придбати відпарювач Philips

Доступна ціна від виробника представлена в офіційному інтернет-магазині Philips. Перш ніж придбати вертикальний відпарювач, користувач отримує можливість докладної консультації та безкоштовної доставки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую