ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Які основні критерії вибору акрилової ванни?

Суспільство 1700

Вибираючи ванну, важливо врахувати безліч чинників, що впливають на забезпечення комфорту

Форма

На ринку представлені еліпсоїдні, круглі, трикутні, п'яти - шестигранні і восьмикутні моделі. Можна придбати краплеподібну, трапецієподібну і овальну ванну, а також вироби квадратної форми. Вибір моделі визначається стилем, розміром і особливостями приміщення, а також побажаннями та індивідуальними особливостями господаря. Створюючи у ванній кімнаті стиль кантрі, ретро, модерн або прованс, можна встановити еліпсоподібну або овальну ванну з безліччю додаткових аксесуарів. Для класики і мінімалізму - універсальна невелика акрилова ванна округлої форми. Любителям кантрі варто звернути увагу на квадратну ванну з сидіннями. У невеликих приміщеннях оптимально встановлювати кутові конструкції, а у просторих кімнатах будуть доречні круглі ванни, які встановлюють в центрі на подіумі.

Розміри

Сьогодні пропонуються ванни стандартних розмірів довжиною 140, 150, 160 і 180 см. Традиційна ширина 70, 80, 85 см, а висота 65 см Можна придбати великі ванни в aquacity.com.ua розміром 160?150 см (180?120 см), а також компактні вироби розмірами 160?70 см (або 120?90 см). Головним критерієм вибору має бути зручність, комфорт і практичність, при цьому не варто забувати про відповідність моделі габаритам приміщення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую