ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Плюс одна смуга: «Тещин язик» розширюють до 16 метрів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 3363
Роботи ведуться на семи об'єктах автодороги
Роботи ведуться на семи об'єктах автодороги. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Роботи на автодорозі продовжуються.

Аварійно-небезпечну ділянку автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, названу в народі «Тещиним язиком», продовжують ремонтувати дорожники. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг області. Цьогоріч, у рамках реалізації бюджетної програми ремонтні роботи ведуться на семи об’єктах автодороги.

Серед них - аварійно-небезпечна ділянка, відома у народі як «Тещин язик», на якій наразі продовжуються роботи із розширення проїзної частини до 16 метрів ще однією смугою.

На «подільському серпантині» також заплановано завершити влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття до мосту через річку Мукша, на якому теж ведуться роботи, нанести тимчасову розмітку, встановити бар’єрне огородження, аби забезпечити належні умови проїзду в осінньо-зимовий період.

Окрім того, як повідомляють в Службі автомобільних доріг, на автодорозі Н-03 продовжується капітальний ремонт вулиці Північної, що у Кам’янці-Подільському, завершується поточний середній ремонт у селі Шатава, відремонтовано ділянку дороги біля смт. Дунаївці.

Нагадаємо, що фінансування ремонтних робіт на автодорозі Н-03 здійснюється за програмою “Покращення стану автомобільної дороги Житомир - Чернівці”, згідної з якою для Хмельниччини передбачено більше 302-х мільйонів гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую