ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

Підсумки дня: про холод, святкування і… об'єднання зусиль

Алла СОБКО Суспільство 669
До вихідних потепліє на декілька градусів
До вихідних потепліє на декілька градусів. Фото: lux.fm

Яким був холодний вівторок 25 вересня у короткому огляді новин.

Хтось у зимових куртках, а хтось ще кутається у кофтинки і сподівається на тепло – таким був Хмельницький, якщо поспостерігати за жителями на вулиці міста. І справді сьогодні, за прогнозами синоптиків, був один із найхолодніших днів цього тижня. Звісно, йдемо до зими, але все ж… Але, незважаючи на холод, Хмельницький готується до святкування Дня міста.

І хоча нещодавно хмельничанин Андрій Попик запропонував перенести святкування на більш теплішу пору року, будемо сподіватися, що у вихідні трохи потепліє і любителі рибалити, до прикладу, зможуть взяти участь у чемпіонаті міста з ловлі риби.

Якщо ж ви не рибак, а до прикладу, підприємець, чи просто активний хмельничанин, відвідайте Другий форум економічного розвитку Хмельницького, який відбудеться 28 вересня. Детально про програму та цікавинки можна почитати тут і тут.

Ну і щоб трохи вам було тепліше, нагадаємо, що Хмельницький хоче стати центром туризму області і робить акцент на гостро- та подієвий туризм. А в Нетішині працюватимуть над створенням бібліотеки-медіатеки. Обидва проекти реалізовуються завдяки грантовим коштам. Тобто люди, зацікавлені у розвитку своїх регіонів, об’єдналися, обговорили ідею, написали проект, захистили його і тепер будуть успішно, сподіваємося, втілювати.

А ще, у Хмельницькому відкрили Центр надання соціальних послуг, де будуть надавати 84 послуги та обслуговуватимуть понад 25 тисяч мешканців міста. Тут працюватиме 21 працівник управління соцзахисту, пенсійного фонду, центру зайнятості, фонду соціального страхування.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео