ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

У Шепетівці визначилися з проектами – переможцями Громадського бюджету

Суспільство 817
Три з п'яти проектів-переможців пов'язані зі спортом
Три з п'яти проектів-переможців пов'язані зі спортом. Фото: shepetivka.com.ua

Порівняно з минулим роком, шепетівчани голосували за проекти активніше.

Підсумки голосування підбили третього жовтня. У присутності авторів проектів, громадських активістів та представників ЗМІ члени комісії з питань Громадського бюджету зняли печатку, відкрили скриньку для голосування та провели підрахунок, повідомляє сайт Шепетівки

Найбільше голосів – 660 – набрав проект «Футбольне поле на Цукровому». Ініціатива предбачає облаштування огорожі та оновлення покриття футбольного міні-поля поблизу цукрового заводу.

Другим став проект «Встановлення дитячого майданчику по вулиці Українська, 108», який отримав 600 голосів. У ньому йдеться про встановлення сучасної ігрової зони, яка дозволить дітям навколишніх будинків змістовно проводити дозвілля на свіжому повітрі.

«Облаштування спортивного майданчика по проспекту Миру, 12» сумарно здобуло 510 голосів. Реалізація проекту полягає в створенні умов для фізичного розвитку дітей шкільного віку, формуванні у них зацікавлення до рухової активності, до життєвої потреби бути сильними, спритними.

Проект під назвою «Встановлення вуличного спортивного-тренажерного майданчика на стадіоні «Локомотив», головною метою якого є будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, дорослих, занять фізичною культурою та спортом набрав 502 голоси.

П’ятим став проект «Створення сучасного тренінгового кабінету в Шепетівському НВК № 1», який набрав 335 голосів. Реалізація проекту передбачає створення сучасного тренінгового кабінету, який дозволить у нестандартній демократичній формі проводити урочні, факультативні та позакласні заняття. Впровадження проекту покращить якість освіти учнів, забезпечити повноцінну професійну діяльність педагогів.

Члени комісії зауважили, що активність шепетівчан зросла, порівняно з минулим роком. Для прикладу, переможець голосування у 2017 році набрав 217 голосів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую