ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

На правах реклами Чи потрібні вам БАДи і як вибрати найкращий: дві корисні поради

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 527

БАДи покращують життя, але для лікування конкретних хвороб не виступають в ролі медикаментів

БАДи, як відомо, не є лікарськими засобами, оскільки не мають на це потрібної документації. Дехто вважає їх препаратами з ефектом Плацебо (самонавіювання), але коли йдеться про компоненти, що зарекомендували себе як ефективні впродовж років і навіть століть, варто дослухатися до фахівців із гомеопатії та принаймні дізнатися більше про добавки. Фармацевтическая компания “Базкид фарм Групп”, що представляє на українському ринку низку БАДів та гомеопатичних засобів, поділилися з нами, як саме слід ставитися до такого роду препаратів.

Що насправді можуть БАДи

Жодна компанія, що провадить добавки на ринку, не буде називати їх ліками, адже згідно із законом, це біологічно активні добавки до щоденного раціону, які можуть постачати організму необхідні для його здорового функціонування речовини. В цьому відмінність БАДів від ліків, адже ліки чинять пряму доведену дію на хворобу, а БАДи є суплементами, тобто “доповнювачами” до раціону.

БАДи купити в Києві за доступною ціною можна з метою покращення стану здоров’я та відновлення деяких функцій. Суплементи (вітаміни, мінерали, гомеопатичні препарати, рослинні екстракти в складі БАД) допомагають сьогодні почуватися краще, адже сучасні міські умови харчування та способу життя, якість води й повітря можуть викликати розлади метаболізму, що шкодить здоров’ю, але не є хворобою. БАДи покращують життя, але для лікування конкретних хвороб не виступають в ролі медикаментів.

Як обрати правильний БАД для себе

Як правило, гомеопатичні препарати призначає особистий лікар-гомеопат, але якщо ви не відвідуєте такого, принаймні перед початком прийому спитайте поради в свого терапевта. На сайті “Базкид фарм Групп” ви отримаєте вичерпну інформацію про склад та дію деяких препаратів для усунення хворобливих станів жінок і чоловіків, а також під час простуди та грипу.

Вітаміни та мінерали є групою нутріцевтиків серед БАДів, також до них приєднані поліненасичені жирні кислоти та білкові коктейлі, хоч останні, швидше, відносяться до спортивного харчування, іноді їх застосовують не тільки спортсмени.

Пробіотики - це препарати, які підтримують нормальне функціонування кишечника завдяки наповненню його корисними волокнами та сприянню життєдіяльності корисних бактерій.

Парафармацевтики - найширша група БАДів, яка включає екстракти рослин, дерев та інколи тваринні компоненти, що чинять безпосередню дію на певний орган чи функцію. Наприклад, це екстракти ромашки, чебрецю та подорожника, які покращують стан дихальних шляхів під час застуди. Аби вибрати потрібний препарат, слід звернути увагу на його основну дію, вказану в інструкції, а також порадитися із лікарем. Уважно слідкуйте за дозуванням і ніколи не перевищуйте рекомендованих доз. Слідкуйте за самопочуттям - прийом добавок не повинен спричиняти погіршення стану.

Приймати БАДи чи ні - ваше особисте рішення. Пам’ятайте, що це не ліки, а корисні добавки до раціону, які в змозі покращити життя, але не лікують хвороб. Будьте здорові!

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео