ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Унікальний експеримент: в Славуті заплатять у 500 разів більше, ніж коштує вода, тому, хто її… носитиме відрами

Суспільство 3531
Протягом усього експерименту проводитиметься його відеофіксація
Протягом усього експерименту проводитиметься його відеофіксація. Фото: zhitomir.info

А за стоки – більше у 1000 разів…

Щоб пояснити, чому зростають тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення та що закладено у цей тариф, у Славуті вдалися до експерименту. Взяти участь у ньому запрошують усіх бажаючих жителів міста і не тільки.

«Для того, щоб усвідомити, що таке куб води, ми пропонуємо винагороду: заплатимо у 500 разів більше тому, хто забажає доставити один кубометр води з відкритої водойми до своєї квартири на 5 поверх. І також заплатимо в тисячу разів більше за один куб стоків, доставлених з помешкання на очисні споруди», - обіцяє міський голова Славути Василь Сидор в рамках експерименту. Та додає, що споживачі часто не розуміють, що вода, як сировина, що тече з-під крана, часто у тариф не прописана, а питання лише у її постачанні. Це ж стосується і стоків.

Сьогодні, за те, щоб підняти воду зі свердловини та доставити її комунікаціями до споживача, у Славуті платять 15,55 гривні. І, щоб забрати з квартири один кубометр стоків та перекачати їх до очисних споруд, споживач платить 12,83 гривні.

Зареєструватися для участі в експерименті можна, надіславши електронного листа на адресу Славутської міської ради – [email protected] Варто зазначити, що протягом усього експерименту проводитиметься його відеофіксація.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую