ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

До Хмельницького слідчого ізолятора надіслали посилку з… франками

Суспільство 2423
Співробітниками вилучено тридцять швейцарських франків, які знаходились в прихованому вигляді в кишені кофти
Співробітниками вилучено тридцять швейцарських франків, які знаходились в прихованому вигляді в кишені кофти. Фото: ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор"

Гроші знайшли у кофтині.

Співробітники державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» попередили потрапляння до зони, що охороняється, заборонених предметів. А саме близько 12:40 під час догляду посилки, що надійшла з міста Київ на ім’я одного із засуджених, який утримується в установі за вчинення злочину передбаченого ст. 185 ч.3, 162 ч.1 КК України (крадіжка поєднана із проникненням в житло) виявлено та вилучено тридцять швейцарських франків, які знаходились в прихованому вигляді в кишені кофти.

Як повідомляють в установі, за даним фактом співробітниками установи оформлено та направлено до суду матеріали за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яку передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую