ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Отруєння дітей в Нетішині: завідувачці дитсадка загрожує чималий штраф

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 6566
Через сальмонельоз на лікарняні ліжка потрапило 60 осіб, 44 з яких діти
Через сальмонельоз на лікарняні ліжка потрапило 60 осіб, 44 з яких діти. Фото: з архіву редакції

Перевірки ще тривають.

В Нетішині оговтуються після масового отруєння, спалах якого було зафіксовано 5 жовтня. Тоді на лікарняні ліжка потрапило 60 осіб, 44 з яких - діти. Усі малюки є вихованцями дошкільного навчального закладу №6 «Райдуга». Медики діагностували у пацієнтів сальмонельоз. На період перевірок садочок закрили.

«В процесі нашої перевірки, були виявлені порушення в сфері безпечності та якості харчових продуктів. Було прийняте рішення про тимчасове припинення функціонування харчоблоку на 10 робочих днів. Окрім цього, складений протокол на керівника дошкільного закладу і винесено постанову про накладення штрафу в розмірі 37 тисяч гривень», - каже начальник відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби України в Хмельницькій області Олена Іваськів.

В ході перевірки також з’ясувалося, що не усі постачальники продуктів були зареєстровані в державному реєстрі операторів ринку. Простіше кажучи, за словами Олени Іваськів, до садочка привозили продукти «нелегальні» постачальники, які не мали сертифікатів про походження, безпечність та якість продуктів.

Наразі причини спалаху сальмонельозу перевіряючі органи не називають. Кажуть, перевірки ще тривають.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую