ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Зона відпочинку навколо озера: міськрада розгляне петицію хмельничан

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 879
Е-петицію
Е-петицію "Облаштування зони відпочинку навколо озера на Озерній" направлено на розгляд. Фото: kvpu.org.ua

Звернення набрало майже за два місяці необхідну кількість голосів.

Електронну петицію "Облаштування зони відпочинку навколо озера на Озерній" розглянуть у міськраді. Як повідомляють у прес-службі установи, збір підписів на підтримку звернення завершено.

"У нас в місті є лише 4 парки, де можна погуляти. На Озерній є озеро, навколо якого завжди гуляє багато людей - від дітей до стареньких. Тротуар там жахливий, з ямами, сміттєві урни і лавочки є лише зі сторони Озерної, з візочком пройтись навколо озера важко - валяються повалені дерева, сміття. Пропоную владі нашого міста подбати про цю зону і створити там умови для відпочинку, а саме : встановити лавочки і урни навколо озера (не лише зі сторони Озерної), зробити тротуар також навколо озера, прибрати завалені дерева, покосити траву, зробити клумби або насадити дерев (щоб відділити, власне, зону відпочинку від дороги)".

Автор петиції Ірина Андрощук зареєструвала звернення 28 серпня 2018 року. Станом на 23 жовтня петицію підписали 503 особи з 500 необхідних. Розглянуть її на одному із засідань виконавчого комітету міської ради.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую