ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

У Хмельницькому можуть змінитися тарифи на тепло та гарячу воду

Суспільство 4918 1
Через подорожчання газу зростуть і тарифи на гарячу воду та опалення
Через подорожчання газу зростуть і тарифи на гарячу воду та опалення. Фото: колаж автора

У «Хмельницьктеплокомуненерго» оприлюднили проект відкорегованих цін.

Після того, як Кабінет міністрів України з 1 листопада підвищив ціну на газ для населення на 23,5% (до 8550 гривень за тисячу кубометрів), змін можуть зазнати і тарифи на централізоване опалення та підігрів води. Адже планується і нова ціна на газ для теплопостачальних підприємств.

«Ми чекаємо на офіційну інформацію щодо нових тарифів для підприємств, після чого тарифи на послугу з централізованого опалення та гарчу воду будуть відкореговані, - сказав журналісту сайту «Є» заступник міського голови Хмельницького Анатолій Нестерук. – На скільки, поки невідомо. Усі розрахунки будуть подані до НКРЕП (Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України – прим.авт.), тому не виключаю, що тарифи будуть змінені або з 1 грудня, або вже з 1 січня».

Ти часом у комунальному підприємстві «Хмельницьктеплокомуненерго» почали відкрите обговорення щодо перегляду тарифів. Проектом тарифів на послугу з централізованого опалення, що надаються населенню, пропонують збільшити ціни на 25,9%. Споживачам, в яких є приладами обліку теплової енергії – з 1241,61 гривні за Гігакалорію до 1563,36 гривні. Без приладів обліку теплової енергії – з 28,38 гривень за квадратний метр до 35,73 гривень.

Щодо гарячої води, то тарифи можуть зрости на 22,9-23,2%. З рушникосушками з 74,73 гривень за кубічний метр до 92,03 гривні, без рушникосушок – з 69,16 гривні до 85,02 гривень.

Ще одне теплопостачальне підприємство Хмельницького – «Південно-Західні тепломережі», поки не називає ймовірні майбутні ціни на опалення та гарячу воду. За словами директора цього комунального підприємства Павла Возборського, очікують на затверджену ціну на газ для теплопостачальників. «У нас найнижчий тариф, і якби не фінансова допомога міської влади, ми не увійшли в опалювальний сезон, - каже Павло Васильович. – У нас є попередні розрахунки, але поки немає офіційної ціни на газ, тому ми чекаємо на неї».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую