ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

Шепетівка залишається "островом мерзлоти" на території області

Яна КУШНІР Суспільство 838
Як існувати Шепетівці із боргами
Як існувати Шепетівці із боргами "на 8 нуликів" наразі не знає ніхто. Фото: shepetivka.com.ua

Варіант відключення всього району від постачання газу сумнівний, але починаючи з цього року юридично така можливіть у ПАТ «Укратрансгаз» є.

Попри оголошений початок опалювального сезону, ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" знову змушує містян мерзнути. Головна інтрига полягала в тому, кого цього разу приватний теплопостачальник звинуватить у тому, що не подає тепло. Варто зазначити, що надвечір 25 жовтня тепло у місті з'явилось, але не у всіх і ненадовго, повідомляє сайт Шепетівки.

Номінацій на газ у приватного теплопостачальника немає, і він, за старою звичкою, самовільно зриває пломби та фактично краде його. Саме цим пояснюється той факт, чому теплопостачання у одних з'явилось, а у інших – ні. Відновити газопостачання зривом пломб і відкриттям засувок вдалося не на всіх котельнях –  ПАТ "Шепетівкагаз", навчений минулорічним досвідом, підготувався до того, аби не дати можливості відбирати газ незаконно.

25 жовтня до Шепетівки навідався голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, який вчергове спробував "розрулити ситуацію", але безуспішно. Він назвав повернення майна тепломережі в комунальну власність оптимальним варіантом, але такий варіант навряд чи влаштовував керівника і співвласника ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" Олександра Пустовойта.

Хоч пан Пустовойт, починаючи з січня 2018 року, обіцяв повернути майно громаді, але реально просто затягував час до нового опалювального сезону, щоб вчергове прикритись шепетівчанами перед настанням неминучих холодів. Цього разу невиконання своєї обіцянки пояснив тим, що нібито переживав за колектив свого підприємства, який залишиться без роботи. При тому, що перехід колективу на комунальне підприємство був передбачений порядком передачі майна, запронованим міської радою. 

Єдине, що чесно сказав пан Пустовойт, це те, що добровільно він нічого не передасть і буде судитись до останнього. Фактично від волі однієї людини залежить теплопостачання всього міста.

Тим часом ПАТ "Шепетікагаз" нагадує: з огляду на аварійно-небезпечну ситуацію, що виникла внаслідок самовільного та протиправного втручання в роботу технологічного обладнання, на об’єктах, які перебувають в управлінні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», працівниками ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Шепетівкагаз» здійснюються заходи щодо відновлення нормального функціонування роботи газорозподільної системи в цілому у м. Шепетівка, при цьому будуть вжиті заходи ПАТ «Укратрансгаз», як оператора ГТС по пониженню тиску в газорозподільній мережі до 0.

Варіант відключення всієї Шепетівщини від постачання газу, звичайно, сумнівний, але починаючи з цього року юридично така можливіть у ПАТ «Укратрансгаз» є.

29 жовтня у Києві відбудеться низка зустрічей го­ло­ви Хмель­ницької ОДА: в Мі­ніс­терс­тві ре­гі­ональ­но­го роз­витку, в НАК «Наф­то­газ Ук­ра­їни» та із зас­тупни­ком Ві­це-прем’єр-мі­ніс­тра Ген­на­дієм Зуб­ко. Але сподівань на них мало, адже навряд чи хтось захоче відповідати за те, що стільки років фактично підігравали ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Єдиний прийнятний варіант –  якщо Шепетівка візьме всі борги приватного теплопостачальника на себе, тоді для них проблема перестане існувати. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую