ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

П’яний водій чи ні: з’ясувати у Хмельницькому це неможливо

Суспільство 1311
Планують, що такий кабінет для експертизи з'явиться при міській лікарні
Планують, що такий кабінет для експертизи з'явиться при міській лікарні. Фото: zk.oblast.online

До наступного року водіїв «під мухою» на експертизу возитимуть за місто.

До Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації звернулись представники Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, аби вирішити питання про організацію медичного огляду осіб на предмет алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Раніше ця експертиза проводилась на базі Хмельницького обласного наркологічного диспансеру. У жовтні, наказом Департаменту охорони здоров’я області, стаціонарне відділення диспансеру перевели на базу Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 1, що за 15 кілометрів від Хмельницького, у селі Скаржинці Ярмолинецького району. Тож наразі у місті немає закладу, який би мав оснащення і повноваження виконувати освідчення на вживання алкоголю чи наркотиків.

Поліція області вважає проблемним проведення цієї процедури поза межами обласного центру. Про це наголосили на оперативній нараді з медиками області, повідомляють у Департаменті охорони здоров'я Хмельницької ОДА. І запропонували облаштувати цілодобовий пост такого призначення у одному з медичних закладів Хмельницького.

Сьогодні це питання обговорювали у Хмельницькій міській раді.

«Зараз Департамент економіки вивчає це питання. Сьогодні спілкувався з цього приводу з міським головою Олександром Симчишиним. Плануємо, що такий кабінет для експертизи з’явиться при міській лікарні. Але це буде в кращому випадку на початку наступного року», – повідомив начальнику управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

В Департаменті пояснили, для того, щоб відповідний кабінет запрацював потрібні кошти для придбання спеціального обладнання та додатковий штат працівників. А це стане можливим лише з наступного бюджетного року.

Автор Юна Мітрашко.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую