ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

У Хмельницькому визначилися з переможцями нового «транспортного» конкурсу

Суспільство 2671
У міській раді прогнозують, що наступного року частка комунального транспорту в місті збільшуватиметься
У міській раді прогнозують, що наступного року частка комунального транспорту в місті збільшуватиметься. Фото: Артема Баландіна

З 27 грудня деякі перевізники почнуть обслуговувати маршрути за новими угодами.

Сьогодні, 5 листопада, у Хмельницькій міській раді відбулося засідання конкурсного комітету, на якому визначили переможців конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах міста.

На конкурс було подано 13 пропозицій, які загалом налічують 18 маршрутів. Три перевізники, які взяли участь у конкурсі, подали свої заяви лише на 6 лотів. По жодній пропозиції учасники не конкурували, оскільки на кожен лот було по одній пропозиції. З тими перевізниками, які дотримались всіх вимог конкурсу укладатимуть договори на 5 років, якщо частково то на 1 рік.

Отож за результатами конкурсу, маршрут №51 (завод «Катіон» – м-н Ракове) обслуговуватиме ФОП Мішин. Підприємця визнано переможцем з укладанням договору на 5 років. Умови конкурсу підприємцем витримані, єдине зауваження, що транспортні засоби лише частково пристосовані для осіб з обмеженими можливостями. Маршрути №2 (мікрорайон Ракове – мікрорайон Гречани) та №52 (завод «Катіон» - мікрорайон Ракове) - Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс», з укладанням договору строком на 1 рік. Транспорт підприємства, на сьогодні не пристосований для осіб з обмеженими можливостями. Маршрути № 23 (завод «Катіон» – мікрорайон Книжківці), № 50 (ПМС-250 – "М’ясокомбінат"), № 27 (м-н Озерна – м-н Ружична) та № 55 (м-н Лезнево – м-н Ракове) - ТОВ «Рембудтранс», з укладанням договору строком на 1 рік. Транспорт підприємства не відповідає заявленому класу та не є пристосований для осіб з обмеженими можливостями. Маршрут № 47 (1-й парковий-Катіон) - ТОВ «Рембудтранс», з укладанням договору строком на 5 років.

Маршрути, які не було бажаючих обслуговувати, № 8, 9, 15, 17, 18, 19, 20, 28, 32 та 43 отримають тимчасових перевізників. Згодом на них оголосять новий конкурс, зазначив під час засідання заступник міського голови Андрій Бондаренко, який є головою конкурсної комісії.

Бажання працювати на маршрутах міста перевізники не мають, зазначає Андрій Бондаренко. Фото: khm.gov.ua.

«Ніхто з перевізників не має бажання працювати на маршрутах Хмельницького. Якщо раніше перевізники подавалися одночасно по кількох маршрутах, відтак була жива конкуренція, то зараз маємо той факт, що по семи об’єктах ми не маємо жодної заявки. Тому будемо укладати договори на тимчасові перевезення, а далі оголошувати повторний конкурс», - коментує Андрій Бондаренко.

Нагадаємо, що у міській раді прогнозують, що наступного року частка комунального транспорту в місті збільшуватиметься, а приватного стане менше.

Нагадаємо, торік на конкурс на майже п’ять десятків автобусних маршрутів претендували сім перевізників.

Автор Юна МІТРАШКО.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую