ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

Погода на сьогодні: температура поступово знижується

Олександр НІКІТІН Суспільство 684

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Яким буде 9 листопада в прогнозах синоптиків.

«Якийсь дуже цікавий листопад. Руйнує всі стереотипи про осінні сльози, сірість, важкі хмари, елегійне хизування сумними обличчями на диванах, сльотою і тривожними вітрами, - пише синоптик Наталка Діденко. - Бо - чудове як не сонце, то туман, як не тихий вітер, то казкова паморозь». Отож, якою буде погода в п’ятницю, 9 листопада.

За прогнозами Наталки Діденко, день буде без опадів, тумани, серпанки, слабкий, максимум помірний вітер. «Щоправда, одягатися вже доведеться серйозніше. Адже температура повітря невблаганно знижується», - додає синоптик.

За прогнозами синоптиків, 9 листопада на Хмельниччині вночі температура повітря може становити і нуль градусів, а ось вдень стовпчики термометрів прогріються до +12 градусів за Цельсієм.

Найтепліше буде в південних районах області, а ось у центрі, на заході, сході та півночі Хмельниччини, повітря прогріється до +9 +10 градусів за Цельсієм. Опадів не прогнозують.

9 листопада відзначається день пам’яті преподобного Нестора Літописця Печерського. У давнину казали, що з цього часу починає вночі замерзати вода. Говорили і таке: «Сяде осінь на пагорб, обійме коліна — впаде в її поділ останній лист осінній». Наші пращури помітили, якщо у зайця хутро побіліло — зима недалечко.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую