ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

Попереду всіх: Хмельниччина лідирує у рейтингу децентралізації

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 637
Хмельницька область одна із п'яти областей в Україні, де схвалений стовідсотковий перспективний план формування спроможних територіальних громад
Хмельницька область одна із п'яти областей в Україні, де схвалений стовідсотковий перспективний план формування спроможних територіальних громад. Фото: decentralization.gov.ua

В області, крім об’єднання, також відбуваються процеси приєднання до діючих громад.

Міністерство регіонального розвитку оприлюднило рейтинг впровадження реформи в Україні. Згідно із даними Мінрегрозвитку, Хмельниччина посіла перше місце. За словами директора Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Сергія Яцковського, до уваги бралися абсолютні показники, які можуть бути порівнювані на всі території України.

"Мова йде не про кількісні показники, бо вони у великих областях завжди будуть більшими, а про відсоткові: площі, населення, рад базового рівня, які об'єдналися і так далі. Наші відсотки, станом на кінець жовтня, а моніторинг Мінрегіону саме за цей період, виявилися кращими, ніж в інших областях і ми знаходимося на першому місці. Маю надію, що така тенденція збережеться і надалі, адже, протягом трьох років ми були завжди у лідерах", - каже Сергій Яцковський.

Як зазначає директор Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування, на рейтинг і на визначення місця в ньому вплинув той факт, що на Хмельниччині, крім об’єднання, відбуваються процеси приєднання до діючих громад: «Нещодавно Уряд визнав спроможними ще шість громади у нашій області. А як відомо, приєднання можливе до спроможних громад і тих, межі яких відповідають перспективному плану».

До речі, за словами Сергія Яцковського, Хмельницька область одна із п’яти областей в Україні, де схвалений стовідсотковий перспективний план формування спроможних територіальних громад.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео