ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Скільки коштує і коли з'явиться заїзна кишеня біля поліклініки МВС у Хмельницькому

Суспільство 2161
Заїзну кишеню завершать облаштовувати наступного року
Заїзну кишеню завершать облаштовувати наступного року. Фото: автора

Кишеня має «розвантажити» рух на вузькій ділянці дороги.

Другий тиждень у Хмельницькому біля поліклініки МВС, що на вулиці Проскурівського підпілля, облаштовують заїзну кишеню. Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Василь Новачок, об’єкт завершать у наступному році.

«Там вже завезли пісок, поклали металеву сітку і заливають верхній шар бетону. Решту робіт продовжать наступного року, коли дозволить погода. Вартість об'єкту – близько півмільйона гривень», - зазначив Василь Пилипович.

За його словами, згідно з правилами, всі зупинки громадського транспорту, де недостатня ширина дороги, мають бути обладнанні заїзними кишенями. Вказана ділянка дороги на Проскурівського підпілля є саме такою.

«Зараз більшість автомобілів, які виїжджаючи з вулиці Шестакова, не можуть нормально рухатись бо впираються у громадський транспорт, який зупиняється, аби висадити пасажирів. Тому зупинку відтягнемо трохи далі і це розв'яже проблему», - додав керівник.

Облаштування заїзної кишені триває

Окрім того, цього року почнуть облаштовувати дві заїзні кишені на Львівському шосе, що на в’їзді у місто. Завершать також у наступному році. Орієнтовна вартість – близько 800 тисяч гривень за обидві.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую