ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Кутовий диван - король диванного царства

Суспільство 2825
Фото: Завдяки кутовому дивану у квартирі буде використано кожен вільний сантиметр.

Особливою популярністю у покупців користуються універсальні, багатофункціональні кутові дивани.

Інтернет-магазин «Меблева лавка» встиг заслужити довіру в українських споживачів. Обгрунтовані ціни, великий асортимент, доставка додому – це те, що дозволило магазину значно піднятися в рейтингу меблевого ринку. Особливою популярністю у покупців користуються універсальні, багатофункціональні кутові дивани, які можна переглянути за посиланням https://mebellavka.com.ua/divani_uglovie.

Переваги кутових конструкцій:

- Місткість - більшість моделей забезпечено глибокими відсіками, нішами та висувними ящиками для зберігання габаритних предметів (постільна білизна, валізи, несезонне взуття в коробках, дитячііграшки, дрібна побутова техніка тощо).

- Багатофункціональність. Буквально один рух і масивний кутовий диван трансформується в затишне, комфортне ліжко для повноцінного щоденного сну.

- Сучасне оформлення. У дизайн м'яких меблів виробники вдало впроваджують модні тенденції, що лідирують на світовому ринку. Різноманітність забарвлень, великий вибір матеріалів, багатоликіформи - всі ці естетично привабливі якості позитивно впливають на актуальність і затребуваністькутових диванів.

- Наявність кута. Завдяки кутовому елементу, навіть у малогабаритній квартирі буде використанокожен вільний сантиметр. Зазвичай кут кімнати ніяк не задіяний в облаштуванні. Але, диван з легкістю виправить цю ситуацію. - - -- Приміщення залишається просторим і незахаращеним, а у власниківз'являється місце для відпочинку та місце для зберігання багатьох речей.

- Допомога у зонуванні простору. Це особливо актуальний аспект для однокімнатних квартир і дитячихкімнат. Чим більший «виліт» від кута - тим вдаліше можна розмежувати приміщення на основнісектори: ігровий, робочий та зону відпочинку.

- Універсальні м'які меблі, які виглядають доречно і вдома, і в офісі, і в ресторані, і в готельномуномері.

Купуйте з вигодою

Стильні, надійні, практичні кутові дивани від інтернет-магазину «Меблева лавка» реалізуються за ціною від виробника. Крім цього, на сайті періодично проводяться акції та розпродажі.

Сподобалися меблі? Не баріться, купуйте сьогодні - завтра вони можуть стати дорожче!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую