ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Городоччанин Сергій Рогаль виборов перемогу в Грузії, танцюючи… на візку

Суспільство 3936
Артистам віддали найвищу нагороду на першому міжнародному творчому фестивалі для людей з інвалідністю «Іверія Бріліант»
Артистам віддали найвищу нагороду на першому міжнародному творчому фестивалі для людей з інвалідністю «Іверія Бріліант». Фото: з Фейсбуку

Разом з партнеркою з Вінниці вони підкорили журі енергійними та чуттєвими танцями.

Городоччанин та вінничанка на візках привезли Гран Прі з Грузії. Артистам віддали найвищу нагороду на першому міжнародному творчому фестивалі для людей з інвалідністю «Іверія Бріліант». Рок-н-рол та чуттєвий повільний танець Наталії Видайко та Сергія Рогаля підкорив суддів з різних куточків світу.

Як розповів сайту «Є» Сергій Рогаль, ще донедавна він і не підозрював, що має прихований танцювальні таланти. Та, відвідуючи вінницьких друзів, якось погодився спробувати станцювати на візку.

"Вперше виступив на фестивалі у Вінниці. Далі був Київ, а вже потім - Грузія. Зізнаюся, ще до вересня я і не підозрював, що можу танцювати. А, як виявилося, це надзвичайно.  Щиро вдячний хореографу Тетяні Клименко, яка працює з нашою танцювальною парою. Завдяки її старанням ми змогли перетанцювати партнерів з багатьох країн світу", - розповідає Сергій Рогаль.

Зізнається, більше до вподоби йому танцювати ліричні композиції. А найголовніше у танцях, щоб в обох партнерів під час тренування були позитивні емоції. Тоді все вдається. Наразі пара готується до виступів в Болгарії, Польщі та у нас, в Україні, на Закарпатті.

Як ми писали раніше, Сергій Рогаль з тих людей, які вражають не лише своєю щирістю та життєрадісністю, а й величезним бажанням допомагати іншим. Нещасний випадок на залізниці, внаслідок якого Сергій втратив ноги, докорінно змінив його життя. Але у важкий період свого життя, він не просто не здався, а й навчився допомагати іншим долати труднощі як фізичні, так і моральні, щоб жити повноцінно, не боячись жодних перешкод.

Після закінчення школи Сергій обрав професію фельдшера, тож пішов навчатися до медичного училища. Опісля працював в районній лікарні та санепідстанції. І вже понад десять років – в Городоцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). А відненавна – ще й підкорює сцену та серця глядачів танцями на візках.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую