ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Декілька медзакладів Хмельниччини внесли до резерву для лікування військових

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1137
Декілька медзакладів обалсті увішли до військового резерву
Декілька медзакладів обалсті увішли до військового резерву. Фото: mykyivregion.com.ua

В установах евакуйовані військові зможуть пройти лікування.

У деяких регіонах України діє воєнний стан. Як повідомляють у прес-службі МОЗ, для військових, поліцейських та всіх захисники національної безпеки, у кожній області виокремили медзаклади, де за потреби надаватимуть вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу.

На Хмельниччині таких закладів охорони здоров'я є сім. Зокрема у Хмельницькому це обласна лікарня і обласний онкологічний диспансер (вулиця Пілотська, 1), міська лікарня (вулиця Проскурівська, 1). У Кам'янці-Подільському це міська лікарня (вулиця Пушкінська, 31) і центральна районна лікарня (вулиця Матросова, 30). Окрім того, у резерві обласний госпіталь ветеранів війни (село Ружичанка Хмельницького району), Хмельницька обласна психіатрична лікарня № 1 (село Скаржинці Ярмолинецького району). Резервна кількість ліжок в перелічених установах загалом складає 570 штук.

«Вказані заклади охорони здоров’я, як і раніше, надаватимуть медичну допомогу жителям області. Водночас, тут створено резерв профільних ліжок для прийому військових, запаси лікарських засобів, медичних виробів, донорської крові та її препаратів. Одночасно кожен заклад охорони здоров’я може прийняти щонайменше 10-15 військових», - йдеться у повідомленні МОЗ. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео