ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Полоненим морякам виплатять по 100 тисяч гривень допомоги

Ангеліна Мовчан Суспільство 453
Для отримання допомоги необхідно звернутися до МТОТ із відповідною заявою та надати копії необхідних документів.
Для отримання допомоги необхідно звернутися до МТОТ із відповідною заявою та надати копії необхідних документів.. Фото: ukr-online.com

Таке рішення було прийнято вчора, 5 грудня на засіданні Уряду.

Постанова, яку прийняв Уряд так і називається «Деякі питання підтримки осіб, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки».

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій (МТОТ) розробили проект постанови, що дозволяє всім 24 військовополоненим отримати одноразову державну допомогу у розмірі по 100 тисяч гривень.

За словами Міністра МТОТ Вадима Черниша, Міноборони має надати персональні дані військовополонених моряків для ідентифікації їх та їхніх родичів чи представників і вже після отримання цих даних, МТОТ буде здійснювати виплати.

Для отримання допомоги необхідно звернутися до МТОТ із відповідною заявою та надати копії необхідних документів.

Нагадаємо, увечері 25 листопада, російські прикордонники захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку, прямуючи з Одеси в Маріуполь. На кораблях перебували 24 військовослужбовців. Серед них і наш земляк з Шепетівки Сергій Цибізов. У вівторок, 27 листопада, Київський районний суд окупованого м. Сімферополя обрав запобіжний захід для Сергія Цибізова, заарештувавши його строком на місяць і 29 днів - до 25 січня 2019 року.

Читайте також: У Хмельницькому вивісили прапор військово-морських сил
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята