ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Нічний шопінг з присмаком... кави

Суспільство 3478

«Вперше у Хмельницькому чотири години неймовірних знижок з дев’ятої вечора до першої ночі

«Вперше у Хмельницькому чотири години неймовірних знижок з дев’ятої вечора до першої ночі – почувши таку новину, половина нашого майже жіночого, колективу відразу «ожили»: коли? де? який відсоток? на що саме?.. Отож «нічне задоволення» стало темою №1 у робочих кабінетах, на кухні, на перекурі...
Заледве дочекавшись вечора і спустошивши усі «заначки», на шопінг відправилася і я...
...Ввечері біля торгового центру «Оазис», а саме там організували нічний розпродаж, ніде яблуку впасти, як то кажуть. Вже в дев’ятій вечора автостоянка біля торгового центру була заповнена автомобілями, таксисти, одні від’їжджали, інші – під’їжджали. Ентузіазм покупців, яким пообіцяли знижки від 20 до 70 відсотків, зростав щохвилини. У самому ж торговому центрі потенційні покупці вже приглядаються до того, що пропонують магазини. Ближче до одинадцятої, чимало хмельничан вже ходили з фірмовими кульками-пакунками-коробками. Зі знижками можна було придбати майже всі елементи гардероба – від нижньої білизни, до верхнього одягу. Щоправда, відчутні знижки до 70%, були або на минулорічній колекції, або на товар, який вже давненько складується на полицях магазину. На весняні колекції взуття та плащів знижки були до 20%. На сукні, кофтинки та інші «стильні штучки» знижки, в середньому, пропонували 30-50%. У магазині з розкішним посудом дві сімейні пари з малюком років трьох-чотирьох активно обновляли столові прибори і, навіть, малюку батько пообіцяв придбати скляночку з героями мультфільмів. Коли обидві пари визначилися з покупками і підійшли до каси, виявилося, що зі знижкою продається лише чітко визначена частина товару, тому за решту їм доведеться заплатити повну ціну. Трохи розчарувавшись, чоловік віддав усі гроші з гаманця, та ще й позичив дві гривні у товариша – не відмовлятися ж від покупки, хай навіть без знижок.
Трохи далі, у магазині спортивного одягу, молодь активно приміряла кросівки та бейсболки. Розрахувавшись, усі подалися до кав’ярні (вони теж працювали, щоправда, без знижок). Побродивши ще трохи магазинами з косметикою, парфумами та ювелірними виробами, я теж вирішила відпочити, смакуючи горнятком кави, а заодно підслухати, про що говорять чоловіки очікуючи повернення своїх жінок з повними кульками та порожніми гаманцями. Поруч, за сусіднім столиком присіли, як згодом стало зрозуміло, батько та син. Батько, замовивши каву з десертом, весело розповідав комусь «на тому кінці дроту» про нічний шопінг. Виявляється, він чимось завинив перед дружиною і заради прощення пообіцяв їй нічну прогулянку магазинами. Але, знаючи, що ця справа затягнеться надовго, вони з сином наперед домовилися, що сімейство спочатку одягне батька та сина, а потім, поки вони смакуватимуть каву, мати і донька «купуватимуть все, що їм сподобається».
За кілька хвилин після опівночі, коли частина магазинів уже зачинялися, кав’ярні все ще були переповнені чолові­чими компаніями. Напевне, не один чоловік втішився, що нічний шопінг організували саме в «Оазисі», де можна поєднати корисне з приємним: і жінки задоволені, бо таки оновили свій гардероб, і чоловіки мали нагоду і коханим напередодні свята вгодити, і поспілкуватися з друзями.
Представники адміністрації кажуть, що продовжуватимуть практику «нічного шопінгу», адже залишилися повністю задоволені і організацією, і участю торгових точок у цій акції. Та й покупці, яким, звісно ж, по кишені покупки у відповідних магазинах, залишилися задоволені.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую