ye-logo.v1.2

Дві громади з Хмельниччини перемогли у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

Суспільство 1668
До речі, минулого року Дунаєвецька міська ОТГ виборола призові місця одразу у двох номінаціях конкурсу
До речі, минулого року Дунаєвецька міська ОТГ виборола призові місця одразу у двох номінаціях конкурсу. Фото: з фейсбуку

Загалом відзначили 34 громади.

Учора в Києві в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відзначили кращі громади в рамках конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році. Серед тих, хто отримав відзнаки, 34 органи місцевого самоврядування: обласні, міські, районні, селищні, сільські ради та ОТГ.

Від Хмельниччини Мінрегіоном було відзначено дві громади - Дунаєвецьку міську та Летичівську селищну об’єднані територіальні громади. Друге місце за темою «Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку» виборов проект Дунаєвецької міської ради об’єднаної територіальної громади Хмельницької області «Разом розвиваємо громаду». Також дипломом «Спеціальна відзнака» нагороджено Летичівську селищну раду об’єднаної територіальної громади за проект «Впровадження Бюджету участі Летичівської об’єднаної територіальної громади» за темою «Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах».

До речі, Дунаєвецька міська ОТГ у 2017 році на конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» виборола призові місця одразу у двох номінаціях.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую