ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

У Хмельницькому замальовували написи, які рекламують наркотики

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 763 1
До акції долучилися правоохоронці, громадські активісти та молодь
До акції долучилися правоохоронці, громадські активісти та молодь. Фото: hm.npu.gov.ua

Правоохоронці кажуть, що вивести на чисту воду ділків, які продають наркотики через мережу інтернет, доволі складно.

Сьогодні, 22 грудня, працівники управління протидії злочинності ГУНП в Хмельницькій області разом з дітьми та громадськими активістами взяли до рук балончики з фарбою і замалювали в місті написи, які пропагують купівлю наркотиків через мережу інтернет. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Соль», «фен», «спайси» — такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони закликають молодь купувати синтетичні наркотики через мережу інтернет та популярні месенджери», - повідомляють правоохоронці.

Як розповідає Сергій Кемінь, начальник управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області, вивести на чисту воду ділків, які продають наркотики через мережу інтернет, доволі складно. Проте за останні кілька місяців працівники поліції затримали двох хмельничан, які торгували наркотиками методом закладок і рекламували свої послуги саме через такі написи на будівлях і парканах.

  

Працівники комунальних служб не завжди оперативно замальовують такі написи на стінах, тож сьогодні за справу вирішили взятися поліцейські, яким допомагали діти та представники громадських організацій.

У поліції зазначили, що правоохоронці вже не вперше проводять подібні акції, закликаючи тим самим громадян не бути байдужими і долучатися до знищення такої негативної реклами.

Коментарі:

Віталій Українець 23.12.2018 13:04

Якщо побороти наркоманію ГУНП не вдається -її треба очолити!

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео