ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

В Дунаївцях встановили рекорд Украни з… ліплення вареників

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 4504 1
Дунаївчанами на рекорд було заявлено 25 тисяч вареників, а наліпили понад 27 тисяч штук
Дунаївчанами на рекорд було заявлено 25 тисяч вареників, а наліпили понад 27 тисяч штук. Фото: з фейсбуку

Понад 25 тисяч вареників вже нині відправлять військовим на Схід України.

Сьогодні у Дунаєвецькій ОТГ встановили рекорд України. Рекорд зафіксований у категорії «Масові заходи» - найбільша кількість одночасно зліплених вареників на одній локації. До масового приготування вареників для військовослужбовців, що перебувають в зоні АТО по всіх установах та закладах Дунаєвецької міської ради, долучилися десятки установ та господинь. Відтак за кілька годин вже мали очікуваний результат: загальна кількість вареників сагнула заявлених 25 тисяч штук.

«Напередодні новорічно-різдвяних свят нам захотілося поділитися добротою, любов’ю та вдячністю з нашими захисниками, які нині боронять країну на Сході від російського агресора. Хочемо, щоб і там, на передовій, наші хлопці (а з нашої ОТГ зараз 26 захисників перебуває у зоні військового конфлікту) відчули крихту домашнього тепла. Тож взялися влаштувати таку акцію. Нами було заявлено 25 тисяч вареників, наліпили ми понад 27 тисяч штук», - каже Веліна Заяць, голова Дунаєвецької місько ради об'єднаної територіальної громади.

Наліплені вареники уже приготували, залили шкварками та смальцем і сьогодні, разом з іншими подарунками, які зібрали для військовослужбовців мешканці Дунаєвецької ОТГ, відправлять на Схід – у локації, де несуть службу земляки. Відтак, каже Веліна Заяць, хлопці матимуть змогу не лише самі посмакувати «рідними» варениками, а й пригощатимуть смаколиками своїх побратимів.

Рекорд України, встановлений дунаївчанами, зафіксували в Книзі рекордів України, про що свідчить відповідний диплом, яким нагородили Дунаєвецьку об’єднану територіальну громаду.

 Наліплені вареники уже приготували, залили шкварками та смальцем і сьогодні відправлять на Схід.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую