ye-logo.v1.2

Обласний Антимонопольний комітет отримає нового керівника

Суспільство 2195
Олег Федорчук очолить Антимонопольний комітет області
Олег Федорчук очолить Антимонопольний комітет області. Фото: з архіву

Переможець конкурсу – Олег Федорчук.

Головою Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету стане Олег Федорчук. Про це йдеться у документі про результати конкурсу розміщеному на офіційному сайті антимонопольників від 17 грудня 2018 року.

До того Олег Миколайович трохи менше як півроку очолював комунальний заклад обласної ради «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти». У 2006-2008 роках був заступником у голови ОДА Олександра Буханевича, а згодом і в Івана Гавчука. Із 2008 по 2010 роки працював першим заступником голови Державної податкової адміністрації у Хмельницькій області. Потім до 2011 року був заступником керівника обласних податківців. У 2011 році пішов на пенсію.

Згідно із декларацією, яку Олег Федорчук подав, як кандидат на посаду, вказав, що є власником ТОВ «ГОРИНЬ ТЕПЛОІНВЕСТ», яка зареєстрована в Ізяславі. Також задекларував частку власності двох квартир в Острозі і земельну ділянку в тому ж райцентрі. У селі Грузевиця Хмельницького району тимчасово безоплатно користується квартирою та гаражем, власником якої є інша особа.Також має автівку «HYUNDAI Tucson», від пенсійного фонду отримав 93 868 гривень пенсії, у банківських установах має близько 20 тисяч гривень, і, приблизно, стільки ж зберігає готівкою в іноземній валюті. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую