ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

Хмельничан запрошують на різдвяний фан-забіг

Суспільство 1039
«Christmas run» відбудеться цією суботи у Хмельницькому
«Christmas run» відбудеться цією суботи у Хмельницькому. Фото: versii.if.ua

Учасники мають одягнути різдвяні елементи гардеробу.

У суботу, 5 січня, у Хмельницькому відбудеться «Christmas run». Містян запрошують долучитись - одягнути святкові новорічні костюми і пробігтись вулицею Проскурівською.

«Подія відбуватиметься на вулиці Проскурівській. Стартуємо біля «Дитячого світу». Після цього буде невеличка пробіжка, не якісь там спортивні забіги, тому можна не перейматися. Головна мета – дарувати різдвяний настрій собі та іншим. Запрошуються усіх охочих, єдина вимога – мати якийсь різдвяний елемент гардеробу», - розповідає голова ГО «Молодь за краще майбутнє» і організатор забігу Владислав Гребенюк.

За його словами, на «Christmas run» можна одягти різдвяні шапки, костюми, рукавички, почепити носи, бороди, гірлянди та інше. Упродовж забігу буде кілька тематичних зупинок, де на кожній учасників очікуватимуть цікаві розваги, конкурси, челенджі. Це все закінчиться хороводами навколо ялинки.

«Вікових обмежень немає. Можуть долучитись усі, хто зможе відірватись від святкувань. Обмежень за кількістю учасників також немає», - додав Владислав.

Забіг відбудеться 5 січня о 14.00 години. Місце збору – майданчик біля «Дитячого світу» у Хмельницькому. Участь безкоштовна.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую