ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Замість соцмереж – книга: між школярами Хмельницького шириться патріотичний флешмоб

Суспільство 2958
Учні по черзі читають книгу відомої письменниці Лариси Ніцой «Незламні мураші»
Учні по черзі читають книгу відомої письменниці Лариси Ніцой «Незламні мураші». Фото: facebook.com

Учні по черзі читають книгу Лариси Ніцой «Незламні мураші».

Аби під час зимових канікул учні хмельницьких шкіл займалися самоосвітою, в обласному центрі стартував флешмоб «Плекаймо українську мову». Ініціатором його стала заступник міського голови Галина Мельник.

«Знаю з практики, що діти на канікулах читати не хочуть, натомість днями просиджують в соцмережах. Саме тому ми запустили в Хмельницькому флешмоб «Плекаймо українську мову». Мета його полягає в тому, що учні по черзі читають книгу відомої письменниці Лариси Ніцой «Незламні мураші». Після прочитання вони залишають у соцмережах свій відгук з хештегом #плекаємоукраїнськумову. Цим флешмобом ми хочемо навчити дітей відпочивати правильно, а з огляду на тематику книги – привити у них патріотизм та любов до рідної землі», - розповіла Галина Леонтіївна.

У розпорядження школярів надано 30 книг, які по черзі читають учні. За словами чиновниці, до флешмобу долучилися вже близько сотні школярів.

«Долучитися до читання цієї книги можуть не лише діти, а й дорослі. 31 січня ми підіб’ємо підсумки і парахуємо скільки осіб долучилися до флешмобу. Ймовірно, ми встановимо рекорд з читання книги українського автора», - зазначила Галина Мельник.

До флешмобу долучилися вже близько сотні школярів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую