ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

У Старокостянтинові планують встановити пам’ятник «Героям війська УНР»

Суспільство 1062
Розроблено ексізний проект пам'ятного знака
Розроблено ексізний проект пам'ятного знака "Героям війська УНР". Фото: starkon.gov.ua

З'явиться він на території ралікарні.

У травні в Старокостянтинові планують встановити пам’ятний знак "Героям війська УНР". Як повідомляє начальник управління культурної політики та ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Василь Муляр, встановлять його на території райлікарні, на тому місці, де у 1919 році розстріляли більш як 40 старшин українських січових стрільців.

«Скільки коштуватиме пам’ятник до кінця ще не знаємо, бо поки не складали кошторис. Плануємо, що він обійдеться в 100-150 тисяч гривень. Монумент із каменю матиме висоту понад два метри. Наразі маємо лише ескіз, над яким працювали місцеві художники. Митці сформували три варіанти, з них вибрали один найоптимальніший», - розповідає Василь Іванович.

За його словами, ідея створення такого пам’ятника належить місцевій організації «Старокостянтинівське козацтво», яка декілька років тому ініціював і встановила невеличкий монумент на тому ж місці, на території лікарні. Наразі біля медзакладу облаштовують благоустрій, тому тимчасово плиту забрали. Медзаклад, громадська організація і міська влада вирішили до 100-річння Української революції пам'ятний знак оновити, зробити його масштабнішим й облаштувати територію навколо.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую