ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Військкомат Хмельниччини визнано кращим за низкою показників

Суспільство 4610
«Одним із головних завдань у звітному році, з яким військові комісаріати області справились більше ніж на 100 відсотків, був набір громадян на військову службу за контрактом», - каже Сергій Присяжнюк
«Одним із головних завдань у звітному році, з яким військові комісаріати області справились більше ніж на 100 відсотків, був набір громадян на військову службу за контрактом», - каже Сергій Присяжнюк. Фото: з архіву

Зі слів військового комісара обласного військкомату Сергія Присяжнюка, в області впорались із виконанням плану призову на строкову військову службу.

За підсумками службової діяльності у 2018 році Хмельницький обласний військовий комісаріат визнано кращим військовим комісаріатом в оперативному командуванні «Захід».

«В України є чотири оперативні командування. Хмельницька області і ще 7 областей західної України відносяться до оперативного командування «Захід». Під час підведення підсумків службової діяльності за минулий рік Начальником Генерального штабу Збройних Сил України, Хмельницький обласний військовий комісаріат був визнаний найкращим у своєму осередку. Щодо загальноукраїнських показників, то наша область стала другою, поступившись лише Луганську», - розповів обласний військовий комісар-полковник Сергій Присяжнюк.

Додає, що одним із головних завдань у звітному році, з яким військові комісаріати області справились більше ніж на 100 відсотків, був набір громадян на військову службу за контрактом. Також на Хмельниччині впорались і з виконанням плану призову на строкову військову службу.

«Усе це заслуга всього нашого дружнього колективу, який протягом усього року докладав максимум зусиль, вмінь та навичок для виконання завдань визначених Командувачем оперативного командування «Захід» та Начальником Генерального штабу Збройних Сил України», - зазначив Сергій Олександрович.

За підсумками службової діяльності у 2018 році Хмельницький обласний військовий комісаріат визнано кращим військовим комісаріатом в оперативному командуванні «Захід».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую