ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Шість додаткових сонячних станцій запрацювали на даху Хмельницького національного університету

Суспільство 1476
Потужність новозбудованих СЕС становить близько 350 кіловатів
Потужність новозбудованих СЕС становить близько 350 кіловатів. Фото: dabi.gov.ua

Документи про прийняття в експлуатацію ще двох знаходяться на розгляді.

На території Хмельницького національного університету. 17 січня, прийнято в експлуатацію 6 дахових сонячних станцій. Про це повідомляє Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області.

"Сонячні панелі встановлено на дахах навчальних корпусів № 1, 2, 3, 4, корпусу фізичного виховання та спортивно-екологічного комплексу. Проект профінансовано за кошти державного бюджету. Всього під час реконструкції покрівлі університету змонтовано 8 дахових сонячних електростанцій. Документи про прийняття в експлуатацію ще двох наразі знаходяться на розгляді. Потужність новозбудованих СЕС становить близько 350 кіловатів",- йдеться в повідомлені ДАБІ.

Таким чином, Хмельницький національний університет став одним з перших в Україні заладом, який використовує альтернативну енергетику для зменшення своїх енерговитрат. Тепер з його власних джерел освітлюватимуться навчальні аудиторії, їдальня, бібліотека, спортивний комплекс та функціонуватиме технологічне устаткування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую