ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Виконком Хмельницької міськради: ціни на ритуальні послуги та гроші на сувенірку (запис ефіру)

Суспільство 5700

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні члени виконавчого комітету розглянуть понад півсотні питань.

24 січня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яке сайт «Є» транслюватиме в прямому ефірі. І порядку денному, опублікованому на сайті міськради, 53 питання.

Ряд питань стосуються комунальних приміщень, які передадуть в оренду, або ж подовжать термін орендарям. Розглянуть і проекти, які потім мають винести на сесію міської ради. Це і порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах міста, і розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства.

Питанням під номером 37 у порядку денному стоїть проект рішення «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг». Востаннє ціни на «ритуалку» змінювали в лютому 2017 року. Пропонують встановити тариф на копання могли довжиною два метри влітку за 976,02 гривні, взимку - 1797,31 гривні. Утім, вводять нову послугу - копання могил механізованим способом. І трактором викопати могилу буде навіть дешевше. Влітку – 523 гривні, взимку – понад 683 гривні. Утім, детальніше про ці тарифи – вже після засідання виконкому.

Ну, а наприкінці засідання членам виконавчого комітету пропонують виділити з цільового фонду Хмельницької міської ради 32 тисячі 580 гривень на закупівлю продукції для популяризації міста – магніти, блокноти, значки.

Отож, прямий ефір виконкому на сайті «Є» 24 січня після 14.00.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую