ye-logo.v1.2

Спалах інфекції? В Нетішині в дитсадку занедужали діти

Суспільство 2323
Вісьмом дітям стало зле: з
Вісьмом дітям стало зле: з'явилися біль в животі, здуття, блювота, невисока температура. Фото: ілюстрація konkurent.in.ua

Обійшлося без госпіталізації.

У Нетішині зареєстровано спалах харчової токсикоінфекції. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

«Станом на 25 січня лікарів-педіатрів до місцевого Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 8 хворих дітей з однієї групи дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №5 «Теремок», м. Нетішин. Попередній діагноз – «харчова токсикоінфекція», - йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби.

За коментарями про стан дітей сайт «Є» звернувся до керівника Центру ПМСД Лариси Клочай.

«Вісьмом дітям стало зле в четвер: з’явилися біль в животі, здуття, блювота, невисока температура. На ранок у декого був ацетономічний синдром. Перші прояви з’явилися з 17-ї до 20-ї. Усі діти з однієї групи. Того дня в групі було 13 дітей. Дітям було призначене лікування з огляду на симптоми. З огляду на стан потреби в госпіталізації не було. Лікарі з батьками на постійному зв’язку. Погіршення стану не спостерігалося. Наразі майже усі діти почуваються добре, симптоми припинилися. Діагноз під питанням. Є підозри на харчову токсикоінфекцію та ротавірусну інфекцію. Чекаємо результатів, які, орієнтовно, будуть відомі в понеділок», - повідомила Лариса Клочай.

Спеціалісти державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, а також відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснюють позапланову перевірку дошкільного навчального закладу, з’ясовують причини та умови, що могли призвести до виникнення та поширення інфекційного захворювання в ДНЗ №5 «Теремок».

За фактом виникнення спалаху направлено матеріали в правоохоронні органи.

Нагадаємо, восени минулого року в Нетішині в дитячому дошкільному закладі №6 отруєлися кілька десятків дітей. Медики поставили діагноз "сальмонельоз".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую