ye-logo.v1.2

На правах реклами Супутникове телебачення: як і де вибрати ресивер

Суспільство 4777
Фото: Супутникове телебачення доступне кожному жителю, як в місті, так і в сільській місцевості.

Технологія дозволяє виключити різноманітні перешкоди та шуми, дозволяючи зробити трансляцію максимально якісною.

Супутникове телебачення - це світові канали в цифровій якості і без реклами. У сучасному світі воно все частіше встановлюється майже в кожній квартирі. Якість сигналу, яким воно забезпечує, на порядок вища, ніж звичайна. Це пов’язано з тим, що воно працює в режимі цифрової передачі даних. Ця технологія вигідно відрізняється від аналогового режиму.

Супутникове обладнання для отримання такого телебачення сьогодні доступне кожному жителю України. Зовсім не важливо, де ви проживаєте: в селі або в місті. Для його підключення потрібно всього лише телеприймач і джерело живлення.

Вибір ресивера для супутникового ТБ

Ресивер, або ТВ-тюнер, являє собою пристрій, призначений для прийому та посилення цифрових сигналів. Далі він перетворює їх в аналоговий формат, який можна переглядати на звичайному телевізорі. Вибираючи ресивер для супутникового телебачення, орієнтуйтеся на свої потреби. Іноді бюджетний варіант краще дорогого аналога через велику кількість використовуваних функцій.

Далі перерахуємо ті можливості, які присутні в цій техніці або є тільки в деяких моделях. Вирішуючи, який вибрати ресивер для супутникового ТБ, не варто робити вибір без розуміння опцій запропонованих варіантів:

- можливості виходу в Інтернет через ресивер;

- функції прийому некодованих (безкоштовних, FTA) каналів - доступна на всіх моделях;

- функції перегляду телебачення високої чіткості (HDTV) - вимагає відповідного телевізора;

- можливості установки модуля CI для перегляду кодованих каналів, на які придбано підписку - вимагає підключення до певного провайдеру;

- параметри запису відео з каналів, в тому числі з можливістю переглядати в цей час інші програми;

- вбудований плеєр - для перегляду відео з флешок і жорстких дисків в різних форматах;

 -опції 3D - вимагають відповідного телевізора.

Супутникове обладнання від Satmaster

Надійну та сучасну апаратуру для супутникового телебачення в Києві та інших містах України можна придбати в Інтернет-магазині Sat-Master. На сайті представлена якісна апаратура для ефірного прийому супутникового сигналу. Крім того, на ресурсі представлені комплектуючі від найбільш відомих виробників: Strong, Variant, Inverto, Triax та інших брендів. На ресурсі можна замовити таке обладнання для супутникового телебачення: супутникові ресивери, цифрові тюнери Т2; супутникові антени; карти доступу; мультифіди; кронштейни; кабель; шнури підключення до ТВ; пульти ДУ; мотопідвіси; вимірювальні прилади; Wi-Fi адаптери.

Для перегляду супутникового телебачення формується комплект із таких технічних пристроїв:

-антена;

-конвертор;

- ресивер;

- кабельна система.

Фахівці компанії допоможуть підібрати оптимальний склад комплекту для перегляду і розроблять схему його розміщення для різних умов прийому.

Більше того, для більш зручного обслуговування клієнтів компанія надає послуги монтажу систем супутникового та цифрового телебачення. Всі роботи будуть виконані досвідченою командою фахівців в зазначені терміни швидко, акуратно, якісно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую