ye-logo.v1.2

Підсумки дня: в пошуках вакцини та газ за новими-старими нормами

Суспільство 2568
Споживачам, які не мають газового лічильника, встановили нові норми споживання газу
Споживачам, які не мають газового лічильника, встановили нові норми споживання газу. Фото: ілюстрація radiosvoboda.org

Якими були новини 30 січня.

Тема здоров’я та ситуації щодо захворюваності на кір була актуальною і сьогодні, 30 січня. З огляду на те, що інфекція в Хмельницькому не відступає, жителів все більше хвилюють питання захисту від цієї недуги, зокрема вакцинації. І якщо дітей, згідно з календарем щеплень, від кору вакцинують безкоштовно, то що робити дорослим, які з огляду на ситуацію, мають бажання зробити щеплення? Та чи доступна вакцина від кору в місті? Читайте у нашому матеріалі.

Вже незабаром у Хмельницькому має з’явитися «Молодіжний центр». Це буде своєрідний осередок для молоді, який вбиратиме кращі практики та, водночас, має знайти свій оригінальний шлях. Як розповідає директор «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк, комунальних 240 квадратних метрів планують облаштувати найближчим часом і уже в березні-квітні відбудеться офіційне відкриття.

А от організатори фестивалю «RespublicaFEST», який торік переїхав з Кам’янця-Подільського до Хмельницького й вперше був проведений на території Молодіжного парку, вже знають чим розважатимуть публіку наприкінці серпня – початку вересня. Сьогодні вони розповіли про деякі зміни, зокрема про головне – музику, якої цьогоріч має мути більше на «Республіці».

Ще одні зміни, анонсовані сьогодні, торкнуться багатьох українців. А саме тих, хто користується газом та при цьому не має газового лічильника. Як повідомляє Громадське, Кабінет міністрів України ухвалив рішення зменшити норми споживання газу для споживачів без лічильника до 3,29 кубометрів на місяць з нинішніх 9,8 кубометрів. Як йдеться в повідомленні, норма в 3,3 кубометра була встановлена у 2016 році, проте, за рішенням суду, вона була скасована, і в дію вступили збільшені норми споживання. Також Кабмін ухвалив доручення Нафтогазу встановити власним коштом газові лічильники тим споживачам, які їх все ще не мають.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую