ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2019

На три роки до в’язниці може потрапити мешканець Хмельницького району, який зрубав 23 ясена

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 978
Загальний розмір шкоди, заподіяної вчиненим кримінальним правопорушенням, складає 25 тисяч гривень
Загальний розмір шкоди, заподіяної вчиненим кримінальним правопорушенням, складає 25 тисяч гривень. Фото: ілюстрація pogliad.ua

Чоловік незаконно зрубав дерева на території заповідного урочища.

За повідомленням прес-служби прокуратури Хмельницької області, завершено досудове розслідування за фактом незаконної порубки лісу на території заповідного урочища «Корчі», розташованого поблизу села Шпичинці Хмельницького району.

«Встановлено, що наприкінці жовтня минулого року місцевий мешканець, перебуваючи на території природно-заповідного фонду, з метою особистого збагачення та без будь-яких дозвільних документів, вчинив самовільну порубку 23 дерев породи «Ясен сироростучий». В подальшому отриману деревину зловмисник привласнив та використав на власний розсуд. Загальний розмір шкоди, заподіяної вчиненим кримінальним правопорушенням, складає 25 тисяч гривень», - повідомили у прокуратурі.

Як повідомив заступник керівника Хмельницької місцевої прокуратури Віталій Довгань, обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка дерев на території та об’єктах природно-заповідного фонду) направлено для розгляду до суду.

Довідково: санкція частини 1 статті 246 Кримінального кодексу України передбачає альтернативні покарання у виді штрафу, арешту на строк до 6 місяців, обмеження волі на строк до 3 років та позбавлення волі на той самий строк.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую